Dom

Xian Metals & Minerals Import & Export Co., Ltd.

Chiny Xian Metals & Minerals Import & Export Co., Ltd. Certyfikaty
Chiny Xian Metals & Minerals Import & Export Co., Ltd. Certyfikaty
Dobra firma z miłą obsługą i wysoką jakością i wysoką reputacją. Jeden z naszych niezawodnych dostawców, towary są dostarczane na czas i ładne opakowanie.

—— Panie Richard

Dziękujemy za życzliwą gościnność. Twoja firma jest bardzo profesjonalna, w niedalekiej przyszłości będziemy mieli dobrą współpracę.

—— Luis Leandro

Im Online Czat teraz

Xian Metals & Minerals Import & Export Co., Ltd.

1 2
Xian Metals & Minerals Import & Export Co., Ltd. Xian Metals & Minerals Import & Export Co., Ltd.

Szczegóły firmy:

Rodzaj działalności : Producent
Eksporter
Rynek Główny : Ameryka Północna
Ameryka Południowa
Zachodnia Europa
Wschodnia Europa
Azji wschodniej
Bliski Wschód
Oceania
Na calym swiecie
marki : BSW
Ilość pracowników : 100~150
Coroczne wyprzedaże : 2.5M-5M
Rok założenia : 2003
pc Export : 80% - 90%
Xian Metals & Minerals Import & Export Co., Ltd., założona w 2003 r., Jest

profesjonalna firma w wyrobach kuchennych z kamienia oraz producent i eksporter wyrobów z kamienia. Angażujemy się w znajdowanie materiałów od prezentów przyrodniczych i wytwarzanie produktów z kamienia do naszego doskonałego, zdrowego i zielonego życia.

Najpierw zostaną przetestowane materiały, spełniają normy europejskie, amerykańskie, a następnie projektujemy i wprowadzamy na rynek.
Nasze główne produkty: Granit / Marmurowy tłuczek do zaprawy, Granit / Marmur wałek do ciasta, Granit / Marmur / Miska z piaskowca, Granit / Marmur deska do krojenia, Marmurowy krajalnica do sera, Granit / Marmur / Łupek / Trawertynowy trójnóg, Marmur / Łupek do ciasta, Marmur / Taca do łupków, podkładka marmurowa / łupkowa, marmurowa deska do krojenia, deska do sera łupkowego, marmurowy / leniwy susan, płyta kamienna do grilla z bazaltu grillowego, schładzacz do wina marmurowego, kamień Whisky, świecznik z marmuru itp.
Nasz zespół roboczy jest niezawodny, wydajny, zjednoczony i kreatywny i jest gotowy służyć klientom globalnym i pomagać w zdobywaniu produktów z kamienia o najlepszej jakości i konkurencyjnej cenie w Chinach.

Dzięki ponad 16-letniemu doświadczeniu mamy pełną kontrolę jakości od kamieniołomów do pakowania produktów przez nasz zespół. Rozwinęliśmy dobre relacje z klientami w Ameryce, Niemczech, Francji, Włoszech, Wielkiej Brytanii, Holandii, Australii i Japonii.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami, Klientami, a my szczerze pragniemy zostać godnym zaufania i godnym zaufania partnerem.

Szczegóły kontaktu
Xian Metals & Minerals Import & Export Co., Ltd.
Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)