Wyślij wiadomość
Xian Metals & Minerals Import & Export Co., Ltd.
E-mail panstone@126.com TEL: 86-029-88210648
Do domu >
Xian Metals & Minerals Import & Export Co., Ltd. profil firmy

Xian Metals & Minerals Import & Export Co., Ltd.

Xian Metals & Minerals Import & Export Co., Ltd.

  • Chiny Xian Metals & Minerals Import & Export Co., Ltd. profil firmy
  • Chiny Xian Metals & Minerals Import & Export Co., Ltd. profil firmy
Main Market: Ameryka Północna , Ameryka Południowa , Zachodnia Europa , Wschodnia Europa , Azji wschodniej , Bliski Wschód , Oceania , Na calym swiecie
Business Type: Producent , Eksporter
Brands: BSW
No. of Employees: 100~150
Annual Sales: 2.5M-5M
Year Established: 2003
Export p.c: 80% - 90%
Introduction
Xian Metals & Minerals Import & Export Co., Ltd., założona w 2003 r., Jest

profesjonalna firma w wyrobach kuchennych z kamienia oraz producent i eksporter wyrobów z kamienia. Angażujemy się w znajdowanie materiałów od prezentów przyrodniczych i wytwarzanie produktów z kamienia do naszego doskonałego, zdrowego i zielonego życia.

Najpierw zostaną przetestowane materiały, spełniają normy europejskie, amerykańskie, a następnie projektujemy i wprowadzamy na rynek.
Nasze główne produkty: Granit / Marmurowy tłuczek do zaprawy, Granit / Marmur wałek do ciasta, Granit / Marmur / Miska z piaskowca, Granit / Marmur deska do krojenia, Marmurowy krajalnica do sera, Granit / Marmur / Łupek / Trawertynowy trójnóg, Marmur / Łupek do ciasta, Marmur / Taca do łupków, podkładka marmurowa / łupkowa, marmurowa deska do krojenia, deska do sera łupkowego, marmurowy / leniwy susan, płyta kamienna do grilla z bazaltu grillowego, schładzacz do wina marmurowego, kamień Whisky, świecznik z marmuru itp.
Nasz zespół roboczy jest niezawodny, wydajny, zjednoczony i kreatywny i jest gotowy służyć klientom globalnym i pomagać w zdobywaniu produktów z kamienia o najlepszej jakości i konkurencyjnej cenie w Chinach.

Dzięki ponad 16-letniemu doświadczeniu mamy pełną kontrolę jakości od kamieniołomów do pakowania produktów przez nasz zespół. Rozwinęliśmy dobre relacje z klientami w Ameryce, Niemczech, Francji, Włoszech, Wielkiej Brytanii, Holandii, Australii i Japonii.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami, Klientami, a my szczerze pragniemy zostać godnym zaufania i godnym zaufania partnerem.

Usługa
Zapewniamy profesjonalne usługi, wszystkie zapytania są udzielane w ciągu 24 godzin. Witamy klienta podając szczegóły od pomysłu lub projektu do masowej produkcji i rynku docelowego, zapewniamy całe rozwiązanie i usługę OEM. Jeśli potrzebne są akcesoria, możemy je pozyskać i złożyć.

History
Na początku naszej współpracy znaleźliśmy naturalny łupek, który jest dobrym materiałem do tworzenia podstawek, deski itp. Łupek jest łatwy do rozłupania i płaski, i spełnia standardy kontaktu z żywnością. W 2004 roku opracowaliśmy granitowy tłuczek moździerzowy, wykonaliśmy różne projekty, także OEM. Tłuczek z zaprawy granitowej trwały i łatwy do czyszczenia, idealne narzędzie do szlifowania. Wczesna maszyna: piła, wiertarka, tokarka itp. Teraz tokarka zmieniła się w maszynę cyfrową.

Z rozwojem naszej współpracy. Uczymy się na podstawie doświadczeń i nieudanych prób, aktualizujemy stare i nieudane rzeczy na nowe i odnoszące sukcesy rzeczy. Opracowaliśmy marmurowy tłuczek do zaprawy, wałek z granitu / marmuru, misę z granitu / marmuru / piaskowca, deskę do krojenia z granitu / marmuru, krajalnicę do sera z marmuru, granit / marmur / łupek / trójnóg z trawertynu, podstawkę na marmur / łupek, tacę marmurową / łupkową , Marmur / Łupek łupkowy, Marmurowa deska do krojenia, Łupkowa deska do serów, Marmur / Łupek leniwy susan, Płyta kamienna do grilla z bazaltu grillowego, Chłodziarka do wina z marmuru, Kamień whisky, Świecznik z marmuru itp.
Teraz produkcja jest bardziej wydajna i lepsza, wierzymy, że nie jest najlepsza, ale lepsza.

Our Team
3+ profesjonalna sprzedaż, 2+ R&D do spełnienia wymagań rynku

30+ pracowników i 2+ QC do kontroli 100% produktów podczas produkcji

Skontaktuj się z nami w dowolnym momencie

86-029-88210648
6F, JIA XIANG INTL TRADE BLDG., 216 SOUTH HAN GUANG RD., XI'AN, CHINY
Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas